START  -  ANMÄLAN  -  TOURFORMAT  -  STARTER  -  SPELARE  -  RESULTAT  -  BAROMETER  -  KONTAKT   
Senaste anmälan: Ulf-Arne Nilsson, BK Playax  

Barometer

<< Tillbaka              Skriv ut

  Namn Klubb Hel Äng Häs Kris Per Hög Totalt
1. Rasmus Edvall IS Göta 38 56 62 46 60 41 303
2. Martin Paulsson Kulladals BS 50 61 55 39 59 25 289
3. Karl Wahlgren IS Göta 44 44 33 49 48 35 253
4. Theo Stéen BKF Falkenberg 39 69 61 42 15 21 247
5. Rasmus Green IS Göta 37 34 62 21 66 15 235
6. Emanuel Jonsson Team Alingsås BC 35 21 58 44 27 48 233
7. Matts Johansson IS Göta 33 47 30 15 58 39 222
8. Per Montén BK Frigg 41 45 28 38 43 15 210
9. Christer Rapp Kulladals BS 36 46 15 15 41 46 199
10. Robin Frisk IS Göta 15 43 15 31 51 43 198
11. Jonas Ask IS Göta 49 27 29 15 51 24 195
12. Bengt Petersson Kulladals BS 15 32 62 37 15 33 194
13. Niklas Johansson BK Frigg 15 68 15 15 39 29 181
14. Johan Danielsson Kulladals BS 31   15 48 44 36 174
15. Peter Hellström Team Clan BK     62 50 34 26 172
16. Martin Järnland Kulladals BS 40 50 15 15 37 15 172
17. Mikael Andersson BK Allön     66 30 28 44 168
18. Lars-Conny Henningsson Team Bjuv BF 15 15 22 23 59 34 168
19. Göran Lengqvist Tollarps BK 24 26 30 20 43 15 158
20. Robin Persson IS Göta 15 15   15 64 45 154
21. Tomas Karlsson BK Frigg 30 52 15 26 15 15 153
22. John Mattsson BK Full House   25     60 50 135
23. Magnus Ahlberg BK Full House 15 58 15 15 15 15 133
24. Mats Lunderquist Kulladals BS 22 29 15 15 21 27 129
25. Hanna Jönsson Spader Dam     56 36 20 15 127
26. Joakim Allers Kulladals BS 29 15 38 15 15 15 127
27. Tina Montén BS Hässle 15 38 19 15 15 22 124
28. Jesper Johansson BK Frigg 23 15 15 15 40 15 123
29. Anton Andersson IS Göta     54 40 28   122
30. Jens Lind BK Allön     40 47 15 15 117
31. Mikael Blomqvist Kulladals BS 25 31 15 15 15 15 116
32. Jörgen Magnusson Kulladals BS 26 15 15 28 15 15 114
33. Emma Halttunen Spader Dam 15 30 15 15 15 23 113
34. Kurt Söderlund BK Femtionian     48 33 15 15 111
35. Cajsa Wegner BK Femtionian     64   45   109
36. Noel Strandman Olofströms BS     44 32 15 15 106
37. Per Herrlin BK Hammaren         58 42 100
38. Henrik Olsson BK Allön     36 34 15 15 100
39. Tom Nyholm Lunds BK Mamba 15   25 15 29 15 99
40. Bengt Olsson BK Cahoot     28 25 15 30 98
41. Martin Allers Kulladals BS 21   28 15 15 15 94
42. Lennart Olsson BK Stenbocken 15 15 15 15 15 15 90
43. Claes Lindell Höganäs BC         38 47 85
44. Stefan Edin BK Hammaren     53   15 15 83
45. Emil Wohlin BK Borgen 27 54         81
46. Kim Bolleby Team Pergamon BC 48 33         81
47. Fredrik Lundstedt Kulladals BS   44     15 20 79
48. Hugo Nilsson BK Allön       43 19 15 77
49. Emil Nilsson BK Allön     15 15 32 15 77
50. Anna Andersson Spader Dam   15     58   73
51. Kerry Kristiansen BK Allön     27 45     72
52. Kevin Lindbladh Team Clan BK 47 20         67
53. Eliaz Olsson Kulladals BS       35 15 15 65
54. Oscar Lund Larsen Höganäs BC         30 31 61
55. Fredrik Schack von Brockdorff Höganäs BC 15 15     15 15 60
56. Manne Stéen Halmia BS 15 15     15 15 60
57. Teuvo Halttunen IS Göta 28 15 15       58
58. Stefan Nilsson BK Allön     15 41     56
59. Mathias Petersson Kulladals BS   31   24     55
60. Robin Björnstedt Team Bjuv BF         15 38 53
61. Casper Gunnersson BK Femtionian     36   15   51
62. Daniel Nilsson BK Femtionian     50       50
63. William Svensson BK Kaskad   50         50
64. Arnar Jonsson Höganäs BC           49 49
65. Sebastian Friberg Team Alingsås BC 34 15         49
66. Alexander Tigerstrand Team Clan BK 46           46
67. Jesper Svensson Team Pergamon BC   46         46
68. Michael Wegner BK Femtionian     31   15   46
69. Kenth Lorentzen BK Allön     24 22     46
70. Pontus Falkhäll Team Pergamon BC 45           45
71. Henrik Bengtsson BK Frigg     15 15 15   45
72. Michael Wennberg BK Full House   15     15 15 45
73. Tommy Andersen Jönköpings Kägelklubb 15       15 15 45
74. James Blomgren Team Alingsås BC   43         43
75. Josefine Linderoth Spader Dam 43           43
76. Jimmy Lagerholm Osby BS         15 28 43
77. Filippa Persson Spader Dam 42           42
78. Martin Larsen Team Pergamon BC   42         42
79. Rasmus Gjöderum Kulladals BS         26 15 41
80. Elvira Lindell Höganäs BC           40 40
81. Mattias Wetterberg Team Pergamon BC   40         40
82. Bjarne Strand Höganäs BC           37 37
83. Lucas Svensson BK Borgen 20 15         35
84. Mattias Olsson Team Pergamon BC   33         33
85. Andreas Svensson Höganäs BC           32 32
86. Casper Olsson BK Femtionian     32       32
87. Jonathan Hallberg Team Clan BK 32           32
88. André Håkansson Kulladals BS         15 15 30
89. Jenny Wegner BK Femtionian     15   15   30
90. Jonathan Johansson Höganäs BC         15 15 30
91. Lars-Eric Åkesson IS Göta     15 15     30
92. Malin Johansson BK Högland     15 15     30
93. Peter Eriksson Kulladals BS         15 15 30
94. Stefan Karlsson Osby BS         15 15 30
95. Torgny Svensson BK Allön       29     29
96. Adam Andersson Team Pergamon BC   28         28
97. Clara Andersson Tollarps BK       27     27
98. Pontus Andersson Team Clan BK   27         27
99. Fredrik Helgesson BK Frigg         24   24
100. Eva Andersson BK Full House   23         23
101. Markus Jansson BK Jösse   23         23
102. Patrik Bruno BK Hovet     23       23
103. Alexander Rosendahl Kulladals BS           15 15
104. Anders Nilsson Tollarps BK       15     15
105. Axel Eddysson BK Femtionian         15   15
106. Bengt Herrlin BK Full House   15         15
107. Bo Persson BK Full House   15         15
108. Charlie Lindstrand BK Frigg         15   15
109. Emil Nilsson BK Frigg         15   15
110. Esther Lehrman BK Hallandia           15 15
111. Eva Hedin Höganäs BC           15 15
112. Eva Jönsson Bulltofta BK     15       15
113. Felix Lindstrand BK Frigg         15   15
114. Filip Lindstrand BK Frigg         15   15
115. Filip Wilhelmsson BK Kaskad   15         15
116. Git Lantz BS Friska Viljor         15   15
117. Gudlaugur Valgeirsson Höganäs BC           15 15
118. Jan Edeblad BK Håvås   15         15
119. Johan Åkesson Lunds BK Mamba         15   15
120. Jonas Svensson BK Femtionian     15       15
121. Jonathan Winhagen Team Ystad BK 15           15
122. Josefine Persson BS Friska Viljor         15   15
123. Kristian Gustafsson Höganäs BC           15 15
124. Liselott Ekström Höganäs BC           15 15
125. Loke Molander Johansson BK Jösse 15           15
126. Lotta Lindell Höganäs BC           15 15
127. Louise Andersson BS Friska Viljor         15   15
128. Majken Heino BS Friska Viljor         15   15
129. Max Munthe BK Femtionian     15       15
130. Micael Zanderhäll BK Hovet         15   15
131. Mikael Björnberg Höganäs BC           15 15
132. Niklas Pålsson BK Turbanen     15       15
133. Ottilia Gunnarsson BK Femtionian       15     15
134. Peter Niclasen BK Borgen   15         15
135. Pontus Möller BK Hovet     15       15
136. Pär Dehlin BK Allön       15     15
137. Raymond Oskarsson BK Frigg         15   15
138. Ronny Eriksson BK Turbanen     15       15
139. Sandra Gustafsson Höganäs BC           15 15
140. Sarah Holmér Höganäs BC           15 15
141. Sigbritt Preütz Höganäs BC           15 15
142. Stefan Johansson Tollarps BK     15       15
143. Victoria Johansson Team X-Calibur BK         15   15