START  -  ANMÄLAN  -  TOURFORMAT  -  STARTER  -  SPELARE  -  RESULTAT  -  BAROMETER  -  KONTAKT   
Senaste anmälan: Felix Lindstrand, BK Frigg  

Spelare

Följande spelare är anmälda just nu:

Namn
Klubb
Tävling
Start
Alexander Zanderhäll BK Frigg Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Allan Olofsson BK Bowino Perstorp 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00
Anton Andersson IS Göta Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Perstorp 2022-2023 Söndagen den 30 oktober 11:00
Bengt Olsson BK Allön Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Bengt Petersson Kulladals BS Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Bjarne Strand Höganäs BC Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Charlie Lindstrand BK Frigg Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Christer Agrell BK Playax Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Christer Rapp Kulladals BS Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Christian Jäger BK Bowino Perstorp 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00
Danne Sjöstrand BK Hammaren Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Edvin Lam BK Frigg Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Elin Bergqvist Spader Dam Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Ellinor Hall BS Friska Viljor Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Perstorp 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 11:00
Emil Nilsson BK Frigg Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Erik Bengtsson IS Göta Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 12 oktober 18:30
Erika Strand BS Friska Viljor Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Felix Lindstrand BK Frigg Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Felix Nilsson BK Frigg Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Filip Emanuel Team Ystad BK Perstorp 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 11:00
Filip Lindstrand BK Frigg Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Git Lantz BS Friska Viljor Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Hanna Jönsson Spader Dam Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Hendrick Jonasson Eksjö BK/EBOK Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Henrik Bengtsson BK Frigg Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Henrik Olsson BK Allön Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Henrik Petersson Kulladals BS Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 12 oktober 18:30
Hjalmar Andersson BK Frigg Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Hugo Nilsson BK Allön Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Jan Simonsen Bulltofta BK Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Jens Lind BK Allön Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Jesper Johansson BK Frigg Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Jesper Wahlstedt IS Göta Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Joakim Allers Kulladals BS Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Joakim Magnusson BK Playax Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Joel Andersson BK Frigg Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Johan Danielsson Kulladals BS Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Johanna Johansson BK Lejonet Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
John Mattsson BK Full House Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 12 oktober 18:30
Jonas Ask BK Frigg Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Jonathan Johansson Höganäs BC Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Josefine Persson BS Friska Viljor Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Jörgen Roos Kulladals BS Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Karl Wahlgren IS Göta Perstorp 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 11:00
Perstorp 2022-2023 Söndagen den 30 oktober 11:00
Kim Andersson BK Full House Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 12 oktober 18:30
Lars Berghman Kulladals BS Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Lars-Conny Henningsson Team Bjuv BF Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Lennart Olsson BK Stenbocken Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Louise Andersson BS Friska Viljor Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Lova Nilsson BS Friska Viljor Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Lucas Svensson BK Borgen Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Magnus Ahlberg BK Full House Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 12 oktober 18:30
Maja Andersson BS Friska Viljor Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Majken Heino BS Friska Viljor Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Malin Johansson BK Högland Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Manne Stéen BK Full House Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Marco Persson BK Frigg Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Marcus Ljungdahl Lunds BK Mamba Perstorp 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00
Marie Johnsson Höganäs BC Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Martin Järnland Kulladals BS Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 12 oktober 18:30
Martin Paulsson Kulladals BS Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 12 oktober 18:30
Mats Lunderquist Kulladals BS Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Perstorp 2022-2023 Söndagen den 30 oktober 11:00
Matts Johansson IS Göta Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Micael Zanderhäll BK Hovet Perstorp 2022-2023 Söndagen den 30 oktober 11:00
Michael Wennberg BK Full House Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 12 oktober 18:30
Mikael Andersson BK Allön Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Mikael Blomqvist Kulladals BS Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Mikael Gottfries Bulltofta BK Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Niklas Johansson BK Frigg Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Noel Strandman Olofströms BS Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 12 oktober 18:30
Ola Persson BK Playax Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Oscar Lund Larsen Höganäs BC Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Oskar Andreasson BK Frigg Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Per Herrlin BK Femtionian Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Söndagen den 30 oktober 11:00
Per Montén BK Frigg Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Peter Hellström BK Pondus Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Petro Härfstrand Bulltofta BK Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Pontus Ek Lunds BK Mamba Perstorp 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00
Rasmus Green IS Göta Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Perstorp 2022-2023 Söndagen den 30 oktober 11:00
Rickhard Kangas BK Frigg Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 12 oktober 18:30
Robin Johansen BK Playax Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Robin Persson IS Göta Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Robin Sjöstrand BK Hammaren Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Sandra Svantesson IS Göta Perstorp 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 11:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Sebastian Friberg Team Alingsås BC Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Sebastian Persson IS Göta Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Sigbritt Preütz Höganäs BC Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Stefan Edin BK Femtionian Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Söndagen den 30 oktober 11:00
Stefan Nilsson BK Allön Perstorp 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00
Theo Stéen BKF Falkenberg Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 13:00
Tina Montén BK Frigg Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird
Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 13:00 Early bird
Tom Nyholm Lunds BK Mamba Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 28 september 18:30 Early bird
Perstorp 2022-2023 Onsdagen den 19 oktober 18:30
Tomas Karlsson BK Frigg Perstorp 2022-2023 Lördagen den 1 oktober 10:00 Early bird